Maj 6, 2016

Posted by in Bez kategorii | 0 Comments

Atrakcyjne bonusy

Atrakcyjne bonusy

Większość kasyn internetowych, aby zachęcić internautów do gry, oferuje im ciekawe promocje, tzw. tzw. bonusy. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy parę najczęściej spotykanych rodzajów bonusów. Być może niektóre z nich Was zainteresują.

Najczęściej spotykanym rodzajem bonusu jest bonus od pierwszego depozytu. Są to dodatkowe środki przypisywane do konta gracza po pierwszym zasileniu konta. Z reguły kwota bonusu wyrażana jest jako procent pierwszej wpłaty, posiada on także maksymalne ograniczenie. Ta propozycja adresowana jest do osób, które jeszcze nie zarejestrowały konta w danym serwisie. Bonus od pierwszego depozytu możemy otrzymać jednorazowo.

Następnym często spotykanym bonusem jest bonus VIP. Zazwyczaj ma on postać punktów, które możemy przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, np. zakup upominków i wejściówek na imprezy czy opiekę profesjonalnego managera. Ta promocja skierowana jest wyłącznie do doświadczonych graczy, którzy regularnie biorą udział w grach. Pozostałe warte uwagi promocje to m.in.: bonusy bonusy okresowe (miesięczne, weekendowe) i freebet (dodatkowe środki do wydania na grę).

Najciekawsze bonusy często oferują: Royal Panda, AdmiralSpot, EU Casino i Unibet.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *