Mar 13, 2016

Posted by in Bez kategorii | 0 Comments

Bakarat

Bakarat

Baccarat to bez wątpienia jedna z popularniejszych gier, jakie można znaleźć w salonach gier. Na pewno większość z nas zna ją z kina, ponieważ to ulubiona gra Bonda. Jamesa Bonda. To też gra preferowana przez doświadczonych hazardzistów, gdyż jest równie ryzykowna, co opłacalna. Poza nieczęsto zdarzającym się remisem w bakaracie możliwa jest wyłącznie przegrana lub wygrana. Wszystko zależy od szczęścia.13

Największą zaletą baccaratu są proste zasady: gracz i bankier otrzymują po dwie karty, a potem sumują ich wartości – ta osoba, która osiągnie wyższy wynik, wygrywa. W baccaracie, tak jak choćby w przypadku oczka, figury i kolory nie są brane pod uwagę, liczy się tylko punktacja przyporządkowana poszczególnym kartom. Przykład: 2 i 3 są warte 5, a 4 i 6 są warte 0.

W różnych odmianach bakaratu, także klasycznej, jest czasami możliwość wyciągnięcia trzeciej karty. Szansa na wygraną w baccaracie wynosi aż 50% i co ciekawe, gracz ma możliwość obstawienia własnej wygranej. Dla niektórych to obstawianie kto zwycięży, a nie sama rozgrywka, jest istotą bakarata.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *