Kwi 13, 2016

Posted by in Bez kategorii | 0 Comments

Bingo!

Bingo!

Bingo to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zawsze chciały sprawdzić się w hazardzie, ale nie miały odwagi zaryzykować większą gotówkę w grze w ruletkę czy blackjacka. Pula nagród w bingo jest niższa niż w wymienionych grach, dzięki czemu także sama rozgrywka jest mniej ryzykowna. Dlatego właśnie bingo cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Reguły są naprawdę proste. Każdy uczestnik gry dostaje planszę z siatką zawierającą kombinację numerów, na której skreśla numery wylosowane w specjalnej maszynie. Wygrywa osoba, której uda się najszybciej ułożyć na swojej planszy określony wzór (cztery rogi, kwadrat wewnętrzny albo wzór w kształcie litery L) i zawołać: Bingo! Zwycięstwo w bingo zależy przede wszystkim od szczęścia, ale można zmaksymalizować prawdopodobieństwo wygranej poprzez zakup więcej plansz.

Warto zauważyć, że bingo może być czymś niż zabawą. Często gra ta bywa wykorzystywana do celów edukacyjnych, jako narzędzie pomagające w nauce języków obcych – wtedy zamiast cyfr na planszach zamieszczane są wybrane wyrazy albo obrazki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *