Sie 28, 2017

Posted by in Bez kategorii | 0 Comments

Dlaczego warto grać w loterię Eurojackpot?

Dlaczego warto grać w loterię Eurojackpot?

Loterie liczbowe to obecnie jedna z najczęściej wybieranych form rozrywki oraz wzbogacenia się zarazem. Od czasu do czasu cały świat zelektryzowany zostaje wiadomością o rekordowej kumulacji, która uczyniła z niejednego gracza multimilionera. Mowa o największych amerykańskich i europejskich loteriach, które znane są każdemu graczowi w gry liczbowe. W Polsce do niedawna wszystkie giganty loterii liczbowych znane były jedynie z nazwy, a udziałem w nich pochwalić mogli się jedynie ci nieliczni szczęśliwcy, którzy podczas zagranicznego wyjazdu nabyli los wymarzonej loterii. Dziś jednak nie ma żadnych wymówek – zagrasz online, bez wychodzenia z domu, posiadając jedynie dostęp do Internetu i chwilkę czasu. To zmienia postać rzeczy, prawda? Nagle okazuje się, że miliony czekają na Ciebie i proszą, aby je wygrać i na zawsze odmienić swoje życie.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier w Europie jest loteria Eurojackpot. Ta funkcjonująca od 2012 roku loteria w krótkim czasie stała się symbolem wielkich emocji i wielkich wygranych. Dostępna w kilkunastu europejskich krajach, a w Polsce dostępna przez Internet – stanowi doskonały i prosty sposób na ekspresowe wzbogacenie się. O jakich kwotach jest mowa?

W Eurojackpot wygrać można naprawdę spore sumy pieniędzy. Gwarantowana wygrana I stopnia to 10 milionów euro, zaś największa dotychczasowa kumulacja wyniosła 90 milionów euro! Prawdopodobieństwo trafienia wygranej pierwszego stopnia wynosi 1:95 344 200. A aby to zrobić, wystarczy zarejestrować się na stronie oferującej grę w Eurojackpot online. Po założeniu konta można przystąpić do zakupu losów i wytypowania odpowiedniej ilości numerów lotto: 5 z puli 50 liczb oraz 2 dodatkowych z puli 10. W sumie loteria oferuje aż 12 kategorii nagród – najwyższą zdobędziesz po trafnym skreśleniu wszystkich siedmiu numerów, zaś najwyższą – po skreśleniu dwóch liczb głównych i jednej dodatkowej.

To rzeczywiście proste, prawda? Kilka kliknięć myszki, chwila poświęcona na wytypowanie numerów oraz odrobina szczęścia – to wszystko, czego potrzebujesz, by już wkrótce zapisać się w historii gier liczbowych jako jeden z rekordowych zwycięzców.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *