Cze 1, 2016

Posted by in Bez kategorii | 0 Comments

Hazard – duże ryzyko, duża zabawa

Hazard – duże ryzyko, duża zabawa

Hazard to poza lotto jedyny sposób, który pozwala w jednej krótkiej chwili zostać bogaczem. Ale każdy medal ma dwie strony – w kasynie możesz stracić fortunę tak szybko jak ją zdobyłeś. Kim byli najwięksi zwycięzcy i najwięksi przegranych w historii hazardu?

Największą jak dotąd wygraną może się pochwalić grecki imigrant Archie Karas, który w ciągu kilku lat wygrał w kasynach Las Vegas fortunę o wartości 40 mln dolarów. Pechowo niedługo później przegrał prawie całą fortunę i co więcej, został przyłapany na oszukiwaniu w grze w blackjacka.

Karas wygrał fortunę przede wszystkim dzięki grze w kości, bakarata i pokera. A inni hazardowi milionerzy? Niektórzy z nich (David „Chip” Reese, Bobby Baldwin, Johnny Chan) to zawodowi pokerzyści, ale są również i tacy, którym udało się zdobyć miliony na… jednorękim bandycie. Najlepszy przykład to Elmer Sherwin, gracz, któremu dwa razy udało się trafić jackpota w maszynie Megabucks i wygrać łącznie 25 mln dolarów. W Polsce największa do tej pory hazardowa wygrana (1 700 000 zł) padła w warszawskim kasynie i również była zasługą automatu wrzutowego.

Z kolei miano największego pechowca w historii hazardu należy do Terrance’a Watanabe, który w 2007 roku przegrał w kasynie 127 milionów dolarów. Jak twierdził, wszystkiemu winna była wódka. W związku z tym apelujemy: piłeś – nie graj, grasz – nie pij.

Źrodło: www.admiralspot.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *