Lut 21, 2017

Posted by in Bez kategorii | 0 Comments

Jak naprawdę wygląda słynne Las Vegas Boulevard?

Jak naprawdę wygląda słynne Las Vegas Boulevard?

Odkąd pamiętam podróżowanie było moją największą pasją. W ostatnich 19 latach zwiedziłam 40 krajów, z czego połowę w Afryce i Ameryce Południowej. W USA byłam jak dotąd osiem razy, odwiedziłam tam chociażby Hawaje, Oklahomę i Rhode Island, ale nigdy jeszcze nie miałam okazji wybrać do Nevady i znanego na całym świecie miasta grzechu.

Tym razem jednak wspólnie z przyjaciółmi zdecydowaliśmy się na wyprawę do USA ze szczególnym uwzględnieniem Las Vegas Strip, jako że wszyscy chcieliśmy przetestować swoje szczęście w tamtejszych słynnych kasynach. Trzeba przyznać, że domy rozrywki w Nevadzie są rzeczywiście tak imponujące jak przedstawiają je opisy w internecie: ociekające bogactwem, eleganckie, pełne fantastycznych atrakcji dla każdego. Można tu zobaczyć doskonale odwzorowaną ogromną kopię wieży Eiffle’a w hotelu Paris, fontanny w kasynie Bellagio, weneckie gondole, wybuchy wulkanów itd.

Najpopularniejszą atrakcją Las Vegas są jednak kasyna. Osobiście odwiedziliśmy Harrah’s, Aria Resort i Boulder Station, ale tylko to pierwsze przyniosło mi szczęście. Dzięki rozbiciu puli w Wicked Winnings zgarnęłam prawie $5.000, niestety blackjack nie przyniósł mi podobnego sukcesu. Od tego czasu jestem wierną miłośniczką slotów i często gram w nie online, chociażby w serwisie AdmiralSpot.

Mam nadzieję, że wrócę jeszcze kiedyś do Las Vegas, nevadzkie domy rozrywki są doprawdy fantastyczne. Ale doceniam także e-kasyna, bo biorąc udział w grze przez internet mam do dyspozycji różne atrakcyjne bonusy w kasynie, np. bonus za rejestrację.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *