Cze 20, 2016

Posted by in Bez kategorii | 0 Comments

Jak nauczyć się grać w pokera?

Jak nauczyć się grać w pokera?

Hazard jest zdecydowanie jednym z najłatwiejszych sposobów na zdobycie dużych pieniędzy; to jeden z głównych powodów dlaczego zyskał ogromną popularność na całym świecie. To jednak wcale nie znaczy, że do gry w ruletkę, bakarata, bingo czy remibrydża nie są potrzebne wiedza i umiejętności. Chociaż gry kasynowe to w większości nieprzewidywalne gry losowe, o naszej wygranej lub przegranej nie zawsze decyduje ślepy los.

Jeśli dopiero rozpocząłeś swoją przygodę z grami hazardowymi, na początku powinieneś zapoznać się z podstawami: regułami gry, słownictwem itd. – tego typu informacje łatwo znaleźć w internecie, m.in. na blogach i forach dyskusyjnych. Jeśli jednak jesteś już bardziej zaawansowanym graczem i poszukujesz analiz skutecznych strategii gry, radzimy sięgnąć po szeroki wybór książek. Polecamy szczególnie takie pozycje jak „Texas Dolly’s a Course in Power Poker” Doyle’a Brunsona, „The Poker Office” Joe’ego Williamsa i „Winning Low Limit Hold’em” L. Jonesa.

Gra hazardowa bywa też czasami tematyką filmów, zwłaszcza amerykańskich, np. „Maverick”, „Lucky Town”, „The Color of Money” i „Croupier”. Z polskojęzycznych produkcji z kolei można wspomnieć na przykład kultowego „Wielkiego Szu” z Janem Nowickim w roli głównej. Hazard to ciągle ulubione hobby większości mieszkańców naszego kraju, nie dziwi więc, że powstała tak duża liczba filmów i książek na ten temat. A jakie Ty polecasz?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *